Sonda
Jakich używasz kosmetyków do pielęgnacji włosów?
Producenci
Newsletter
Moc i piękno natury poznaj razem z NAMI. Zapisz się i otrzymaj 5 punktów na start.

 

MAGIA NA CO DZIEŃ 219 stron

Cena: 34,30 zł 34.30
ilość szt.
Zyskujesz 6 pkt [?]

Opis

Magia na co dzień

Autor: Tess Whitehurst
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Tytuł oryginału:The Good Energy Book: Creating Harmony and Balance for Yours


Opis:
Poznaj sprawdzone sposoby na nasycenie swojego życia pozytywną energią, która wyostrzy Twoje zmysły i uskrzydli duszę. Znajdziesz je w nowej książce autorki bestsellerowego „Magicznego domu”.
Opracowała ona łatwy do zastosowania system wytwarzania dobroczynnej energii umożliwiający pozytywne zmierzenie się z każdą sytuacją czy wyzwaniem. Do każdego zadania podejdziesz z pewnością siebie, jasnością umysłu i świadomością otaczającej Cię łaski. Stworzysz również warunki życia, jakich pragniesz, a Twoja intuicja ulegnie wyostrzeniu. W mieszkaniu wykreujesz uświęconą przestrzeń, w której będziesz ładować swój wewnętrzny akumulator. Strach zniknie z Twojego życia dzięki otoczeniu magiczną ochroną siebie i Twoich najbliższych.
Wprowadź pozytywną magię do swojego życia.

Od najmłodszych lat większość z nas jest przekonywana, by wierzyć w coś, co nie jest prawdą. W rzeczywistości przyjmujemy tę wiarę jak coś naturalnego do tego stopnia, że potem nie potrafimy oddzielić wiary od wiedzy. Wierzenie podstępnie działa w tle, wpływając na wszystkie nasze myśli i doświadczenia; osłabia nasze instynkty, oddziela nas od prawdziwego znaczenia rzeczy i pozbawia duchowych zdolności nadanych mocą Bożą.

Czym jest to wierzenie?
Jest to wiara w separację, separację pomiędzy widzialnym a niewidzialnym, separację pomiędzy formą a duchem, pomiędzy przeszłością a przyszłością, pomiędzy mną a drugą osobą i pomiędzy tym co „wiemy" naukowo a tym co wyczuwamy duchowo.

Po wielu latach przygnębienia, poczucia niemocy i odczuwania paraliżującego strachu, który jest nieuniknionym efektem tego wierzenia, zaczęłam zajmować się magicznymi i ezoterycznymi metodami, takimi jak: medytacja, leczenie kryształami, oczyszczanie przestrzeni, Feng Shui i rytuały.

Z czasem, w wyniku bezpośrednich doświadczeń i obserwacji zrozumiałam następujące rzeczy:
• Nie istnieje żadna separacja pomiędzy widzialnym a niewidzialnym, formą a duchem, znanym a nieznanym.
• W rzeczy samej wszystko jest ze sobą powiązane, wszystko wzajemnie na siebie wpływa i oddziałuje.
• Kiedy dostroimy się do naszej intuicji i zaakceptujemy więź pomiędzy widzialnym a niewidzialnym, wtedy w stopniu całkowitym i w sposób pozytywny będziemy wpływać na swoją życiową sytuację i kreować takie życiowe warunki, jakie tylko zapragniemy.

Jako osoba bardzo wrażliwa na oddziaływanie energii nauczyłam się, że utrzymywanie ochrony energetycznej i czystości energii jest pierwszą regułą na szczęście, zdrowie psychiczne i pozytywne nastawienie do życia.
W niniejszej książce, dzielę się z czytelnikiem praktykami oczyszczającymi i leczniczymi, które zmieniły moje życie przepełnione strachem i walką, na życie pełne przygody i zachwytu. Szczerze pragnę, abyś doświadczył tego samego.

 

Oprawa miękka
Ilość stron 219

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Agnieszka-Niedzilek

 

 

partner-nami

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl