Sonda
Jakich używasz kosmetyków do pielęgnacji włosów?
Producenci
Newsletter
Moc i piękno natury poznaj razem z NAMI. Zapisz się i otrzymaj 5 punktów na start.

 

WITAMINA B17 LEKARSTWO NA RAKA 164 strony

Cena: 29,20 zł 29.20
ilość szt.
Zyskujesz 4 pkt [?]

Opis

Witamina B17 - lekarstwo na raka
Autor: Peter Kern
Wydawnictwo: VITAL
Tytuł oryginału:Krebs bekämpfen mit Vitamin B17. Vorbeugen und Heilen mit Ni

Opis
Liczba zachorowań na nowotwory wzrasta. Nadal jesteśmy bezsilni wobec tej groźnej choroby i często pozostaje nam liczyć tylko na cud. A co jeśli lek na raka został już dawno odkryty i dostępny jest dla każdego? W dodatku jest tani i naturalny?
To witamina B17 inaczej amigdalina. Odkryli ją amerykańscy lekarze z dr. Krebsem na czele i udowodnili, że rak jest chorobą wynikającą z jej niedoboru. Znajduje się ona m.in. w pestkach moreli, brzoskwiń, czy śliwek. Dzięki niej jesteśmy w stanie zapobiec rozwojowi raka a nawet pokonać tę groźną chorobę. W tej książce dowiesz się wszystkiego na temat witaminy B17 i jej praktycznego zastosowania. Znajdziesz nie tylko zalecenia dietetyczne, ale również listę odpowiednich produktów zawierających amigdalinę.

Niewiele innych środków, stosowanych w biologicznej terapii chorób nowotworowych, wywołało tyle kontrowersji, a nawet gorzkich kłótni, co właśnie ta substancja, znana pod różnymi nazwami, takimi jak: letril, witamina B17 czy amigdalina.
Gorąca dyskusja na ten temat osiągnęła swoje apogeum w latach 60. i 70. XX wieku w Stanach Zjednoczonych. (Więcej na temat ówczesnych wyników dyskusji znajdziesz w książce dziennikarza Edwarda Griffina Świat bez raka. Opowieść o witaminie B17). W wyniku opisanych przez Griffina wydarzeń amigdalina nie została dopuszczona jako środek do terapii raka w Stanach Zjednoczonych. Z biegiem czasu burza wokół zagadnienia nieco przycichła, ale pierwotne stronnictwa nadal utrzymują się tak, jak przed laty.
W innych krajach natomiast z powodzeniem już od dziesiątków lat stosuje się laevo-manddonitrile-beta-glucuronosid, bo tak brzmi pełna nazwa tej substancji, i do tej pory nie zaobserwowano żadnych poważnych skutków ubocznych tej terapii. W Niemczech w praktyce lekarskiej amigdalinę stosował prof. Dr Hans Nieper a w Meksyku w swojej klinice „Oasis of Hope" doktorzy Contreras Senior i Junior, Leczyli już ponad 100.000 pacjentów, a ich terapia okazała się niezwykle skuteczna.
Z biegiem cza.su pojawiły się także anglojęzyczne opracowania naukowe, nowszej daty, które W swoich postulatach zbliżają się do pionierskich opracowań metody i potwierdzają skuteczność terapii opartej na amigdalinie.

Wylecz raka z pomocą witaminy B17.


Oprawa miękka
Ilość stron 164

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Agnieszka-Niedzilek

 

 

partner-nami

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl