Zgarnij 5 zł na zakupy! Zapisz się i otrzymaj 5 punktów = 5 zł na produkty marki NAMI
Olej łopianowy - naturalne bogactwo witamin Olej łopianowy nami to naturalne bogactwo dobroczynnych substancji i witamin, który znajduje swoje zastosowanie w wielu dziedzinach. Dowiedz się więcej na temat dobroczynności oleju łopianowego.
Olej łopianowy - właściwości i działanie Olej łopianowy nami wykazuje przede wszystkim działanie pielęgnacyjne. Oprócz tego, roślina, jaką jest łopian zawiera substancje, które wykazują właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybicze. Pomaga oczyścić organizm z toksyn, pomaga w pracy wątroby i w procesie przemiany materii. Olej z korzenia łopianu z ziołami zawiera szereg składników aktywnych o dobroczynnym działaniu, co ma pozytywny wpływ na nawilżenie skóry, łagodzenie stanów zapalnych, nawilżenie i spowolnienie procesów starzenia się. Oprócz tego, olejek łopianowy wykazuje niezwykłe działanie, gdy stosuje się go na włosy i paznokcie - działa odżywczo, wzmacniająco i odbudowująco.
Zastosowanie - olej łopianowy na włosy Olej łopianowy znajduje swoje zastosowanie najczęściej w pielęgnacji włosów. Stosowany na skórę głowy wzmacnia cebulki włosowe, łagodzi nieprzyjemne dolegliwości takie jak łupież, swędzenie, przetłuszczanie się skóry głowy. Doskonale będzie działał również na długości włosów - gdy są one przesuszone, bez połysku - świetnie sprawdzi się wówczas olejowanie włosów. Dzięki niemu, włosy zostaną nawilżone, wzmocnione i zregenerowane. Należy jednak pamiętać, że aby efekty były widoczne i długotrwałe, należy stosować olej łopianowy nami regularnie. Olej łopianowy można też używać na rzęsy i brwi - zostaną dzięki temu wzmocnione i zagęszczone.
Olej z korzenia łopianu z ziołami - składniki aktywne Olej łopianowy nami zawiera szereg innych dobroczynnych składników i ziół, które wzmacniają jego działanie.
Składniki aktywne w oleju z korzenia łopianu z ziołami: ● łopian - odżywia, wzmacnia, przyspiesza porost włosów, pomaga w walce z łupieżem, swędzeniem, przetłuszczaniem, regeneruje włosy na całej długości, ● uczep trójlistkowy - pomaga w regeneracji skóry, odżywieniu włosów, wzmacnia działanie przeciw swędzeniu, łupieżu, ● skrzyp polny i pokrzywa - niwelują podrażnienia, swędzenie, zapobiegają wypadaniu włosów, ● podbiał - stymuluje porost, zapobiega podrażnieniom, wypadaniu włosów, ● oman wielki - zapobiega stanom zapalnym, łagodzi świąd i podrażnienia.
Olej łopianowy - sposób użycia 1. Pielęgnacja ciała i twarzy - kilka kropel oleju nami można stosować samodzielnie lub zmieszać z kremem i nałożyć na twarz, szyję oraz całe ciało podczas pielęgnacji zarówno porannej, jak i wieczornej. 2. Pielęgnacja brwi, rzęs i paznokci - codzienne wcieranie oleju w paznokcie; nakładanie niewielkiej ilości za pomocą pędzelka na brwi i rzęsy. 3. Pielęgnacja włosów i skóry głowy - jako wcierka na skórę głowy lub bezpośrednio na włosy - nałożyć olejek i przykryć czepkiem oraz owinąć ręcznikiem. Trzymać minimum godzinę i poprawiać około 2 razy w tygodniu dla uzyskania pożądanych efektów. Można także przygotować na jego bazie maski do włosów, co również przyniesie pożądane efekty. |