OLEJ Z UCZEPU TRÓJLISTKOWEGO

  • Na łuszczycę choruję prawie 20 lat, bywały momenty kiedy zmiany miałam tylko na łokciach i kolanach, ale od 5 lat choroba tylko się pogłębiała, leczyłam się u największych specjalistów nawet za granicą ale zaawansowanie choroby objęło 60% ciała. Przez przypadek kupiłam OLEJ Z UCZEPU i tak nie wierząc, że w moim przypadku cokolwiek może pomóc, tym bardziej zioła skoro nawet najdroższe leki nie były skuteczne. Nie mam słów, którymi mogę wyrazić wdzięczność firmie Nami, wprost nie wierzyłam swoim oczom obserwując jak po niespełna miesiącu zmiany łuszczycowe, stawały się coraz mniejsze, a w ich miejscu pojawiała się różowiutka, gładka skóra.

         Pani Anna z Poznania                                                                                                                                                                                             

  • Trądzik pojawił się na mojej twarzy, plecach i ramionach gdy skończyłem 14 lat. Wydawało mi się z biegiem czasu, tak jak u każdego nastolatka problem zniknie, jednak w moim przypadku tak się nie stało. Mając 30 lat nadal miałem trądzik. Stosowałem różne domowe specyfiki, jak również zażywałem antybiotyki, jednakże niewiele to pomagało. Znajoma z pracy, która OLEJ Z UCZEPU TRÓJLISTKOWEGO zakupiła ta targach MEDYCYNY NATURALNEJ zaproponowała, żebym go wypróbował. Już po 2 dniach stosowania, zauważyłam ogromną zmianę, zaczerwienienia zaczęły blednąć i nie pojawiły się nowe wypryski. Olej stosuję dopiero tydzień, z dnia na dzień jest coraz lepiej i nie mogę się doczekać końcowych efektów kuracji.
    Piotr S. Szczecin

  • Jestem mamą 2 dzieci, które miewały uporczywe swędzenia skóry głowy zwłaszcza po umyciu oraz łupież. Testowaliśmy najlepsze szampony, najbardziej delikatne i przy okazji najdroższe prawie przez 2 lata, w głębi duszy bałam się, że może są to zaczątki łuszczycy. Słysząc o właściwościach ziół, postanowiłam wypróbować SZAMPON NA BAZIE SERWATKI MLECZNEJ Z EKSTRAKTEM Z UCZEPU i jestem zachwycona. Dzieci pozbyły się łupieżu i uciążliwego swędzenia.
    Emilia Z. Warszawa

 

POWRÓT DO WSZYSTKICH OPINII

 

olej-z-uczepu-trojlistkowego

 przekierowanie-na-karte-produktu