OLEJ Z UCZEPU TRÓJLISTKOWEGO

  • Na łuszczycę choruję od prawie 20 lat. Bywały momenty kiedy zmiany miałam tylko na łokciach i kolanach, ale na przełomie ostatnich 5 lat choroba tylko się pogłębiła. Leczyłam się u wielu specjalistów, ale zmiany chorobowe objęły ostatecznie 60% ciała. Przez przypadek kupiłam OLEJ Z UCZEPU TRÓJLISTKOWEGO i tak nie wierząc, że w moim przypadku cokolwiek może pomóc....Już po miesiącu stosowania nie wierzyłam własnym oczom! Obserwując jak zmiany łuszczycowe stawały się coraz mniejsze, a w ich miejscu pojawiała się różowiutka, gładka skóra łzy napływały mi do oczu.Nie mam słów, którymi mogę wyrazić wdzięczność firmie Nami. Polecam wszystkim zmagającym się z łuszczycą, warto spróbować i zobaczyć efekty tak jak ja.

         Anna z Poznania                                                                                                                                                                                             

  • Trądzik pojawił się na mojej twarzy, plecach i ramionach gdy skończyłem 14 lat. Wydawało mi się z biegiem czasu, tak jak u każdego nastolatka problem zniknie, jednak w moim przypadku tak się nie stało. Mając 30 lat nadal miałem trądzik. Stosowałem różne domowe specyfiki, jak również zażywałem antybiotyki, jednakże niewiele to pomagało. Znajoma z pracy, która OLEJ Z UCZEPU TRÓJLISTKOWEGO zakupiła ta targach zaproponowała, żebym go wypróbował. Już po 2 dniach stosowania, zauważyłem ogromną zmianę. Zaczerwienienia zaczęły blednąć i nie pojawiły się nowe wypryski. Olej stosuję codziennie, z dnia na dzień jest coraz lepiej. Polecam ten produkt!
    Piotr S. Szczecin

  • Jestem mamą dwójki dzieci, które miewały uporczywe swędzenie skóry głowy zwłaszcza po myciu. Bałam się, że może są to zaczątki łuszczycy. Testowaliśmy najlepsze szampony, najbardziej delikatne i przy okazji najdroższe przez prawie 2 lata. Poszerzając swoją wiedzę o właściwościach ziół, postanowiłam wypróbować kosmetyki z uczepem trójlistkowym. Kupiłam SZAMPON NA BAZIE SERWATKI MLECZNEJ Z EKSTRAKTEM Z UCZEPU i to był dobry wybór, jestem zachwycona jego działaniem. Dzieci pozbyły się łupieżu i uciążliwego swędzenia. Myję im włosy i skórę głowy tylko tym produktem, jak do tej pory nie mają żadnych problemów.
    Emilia Z. Warszawa

 

POWRÓT DO WSZYSTKICH OPINII

 

olej-z-uczepu-trojlistkowego

 przekierowanie-na-karte-produktu