• Używając SZAMPONÓW NA BAZIE SERWATKI MLECZNEJ firmy NAMI wiem, że pielęgnuję włosy jak i skórę głowy. Każde mycie to dobroczynna kąpiel w prawdziwie naturalnych składnikach. Poza tym te szampony bardzo przyjemnie pachną, a to również jest dla mnie ważne.

Aleksandra J Gdańsk. 

 

  • Jestem bardzo zadowolona z SZAMPONU NA BAZIE SERWATKI. Włosy przestały mi wypadać, pomimo że często farbuję. Również moja mama jest z niego zadowolona (ma cukrzyce). Polecam innym.

Marzena M. Wrocław.

 

  • Ze względu na wykonywany zawód zmuszony jestem do częstego mycia włosów. Praca w zakładzie przemysłowym spowodowała u mnie wysuszenie i swędzenie skóry głowy wraz z wypadaniem włosów. Wszystkie odżywki i szampony, które stosowałem nie dały efektu. Na targach w Katowicach zakupiłem szampon na bazie serwatki mlecznej z ekstraktem z uczepu. Po poradzie waszego pracownika stosuje ten szampon po uprzednim wsmarowaniu w skórę głowy olejku łopianowego. Po tym zabiegu mam mam piękne włosy i już się nie drapię. Chciałbym wyrazić słowa zadowolenia z waszego produktu, który z pewnością uratował setki innych głów przed utratą włosów z różnych przyczyn chorobowych, wobec których medycyna jest bezradna.

Marcin W. Katowice

 

szampony-na-bazie-serwatki-mlecznej

kup-teraz

 

  • Szampony na bazie serwatki mlecznej stosuję już od dwóch miesięcy (łopianowy i pokrzywowy). Zauważyłam, że włosy po umyciu są bardzo ładne,  lśniące i pachnące. Mniej się przetłuszczają. Ustąpiło również swędzenie skóry głowy.  Szampony są wydajne i delikatnie się pienią.

Bożena M. Warszawa