Biszolin żel z biszofitem - opinie

 

opinie klientow-o-biszolinie

Listy od klientów 

 

• Jestem bioenergoterapeutą, kolega polecił mi BISZOLIN na żylaki i problemy reumatyczne. Po zastosowaniu maści odczułem ulgę, ból zniknął a żylaki  stawały się mniej uciążliwe. Bardzo chwalę skuteczność BISZOLINU i polecam go teraz moim pacjentom. Gdzie tylko mogę wyrażam o biszofit opinie.

Jan W. bioenergoterapeuta

 

• Cierpiałam na bóle stawów biodrowych, preparat BISZOLIN maść nabyłam w maju. Dokładnie przez tydzień smarowałam bolące miejsca. Bardzo mi to pomogło, mogę chodzić. Stosowanie wcześniej różnych preparatów nie pomagało. Bardzo jestem szczęśliwa, że mogę znów być sprawna. Uważam, że BISZOLIN powinien być ogólnie dostępny. Powinien dotrzeć do każdej apteki. Nasi lekarze reumatolodzy też powinni o nim usłyszeć. Moja opinia o żelu biszolin nie zmienia się - często do niego wracam i zawsze mi pomaga.

Zdzisława M. Gdańsk

 

 line

Mineralny żel Biszolin 

kup-teraz

 line

• Z prawdziwą przyjemnością mogę polecać wszystkim, którzy cierpią na bóle stawowe, kostne - biszofit. Opinie o nim są rewelacyjne i ja to potwierdzam. Pracuję w gabinecie bioterapii i masażu, wiele osób przynosi biszolin maść w celu terapeutycznym. Zauważyłam bardzo korzystne i wszechstronne działanie tego preparatu. Lekko wcieram maść BISZOLIN w ciało - niewielką ilość następnie wmasowuję w bolące miejsca. Przede wszystkim pacjenci czują poprawę przy uporczywych bólach stawów biodrowych i kolanowych. Zauważyłam, że znikają obrzęki, zgrubienia okołostawowe. Po rocznej obserwacji, sama polecam chorym maść biszolin z czystym sumieniem. Jako masażystka często stosowałam wiele kremów i maści przeciwbólowych, przeciwzapalnych, ale BISZOLIN jest jednak najlepszy i godny ze wszech miar do terapii schorzeń kostno-stawowych. Jego działanie jest wszechstronne – pomaga skutecznie. Gdzie tylko mogę wyrażam o biszofit opinie, aby każdy poznał ten wspaniały specyfik.

Zofia Z. bioterapeuta-masażysta, Gdańsk

 

• Mam 84 lata, bardzo cierpiałam na dokuczliwe bóle stawów (kolana, łokcie, szyja, kręgosłup). Aż w ubiegłym roku znalazłam się na wystawie medycznej w Katowicach i miałam szczęście kupić preparat BISZOLIN żel. Opinie o nim były bardzo dobre. Po zakupieniu trzech opakowań „stał się cud”. To jest jedyny środek, który uśmierza mój ból i pomaga mi spokojnie żyć. Dzisiaj zakupie 5 opakowań, aby moi znajomi mogli się również w ten cud zaopatrzyć.

Gertruda P. Katowice

 

• BISZOLIN maść - opinie o nim były świetne więc i ja kupiłam. Stosowałam go na schorzenie kręgosłupa i bóle w nogach. Od posmarowania tym wspaniałym środkiem czuję się bardzo dobrze i chce mi się żyć. Prosiłabym, aby ten żel był dostępny we wszystkich aptekach.

Irena R. Poznań

 

• BISZOLIN maść stosowałam przy bólach kręgosłupa. Po kilku smarowaniach poczułam ulgę. Teraz stosuję już od chwili, kiedy czuję, że zaczyna się ból. Nie czekam, aż będzie bardzo bolało. Od razu smaruję dwa razy dziennie i czuję dużą ulgę.

Monika S. Olsztyn

 

• Tata przestał chodzić kilka lat po wypadku samochodowym, na skutek zwyrodnienia kolana. Rehabilitacja, wizyty u ortopedów nie dawały rezultatu. Dopiero kuracja BISZOLINEM dała rewelacyjny skutek. Żel stosował przez okres 2 miesięcy. Teraz tata chodzi i nie skarży się na żadne bóle. Od tego momentu opinie w naszej rodzinie są jednoznaczne - naturalne preparaty przynoszą więcej korzyści niż kosztowne leczenie!

Gabriela Sz. Warszawa

 

• Masaże, blokady, zastrzyki nie przynosiły likwidacji bólu ramienia. Zapalenie stawu ramiennego leczyłam przez rok. Stosowanie różnych maści nie pomogło. Dopiero, gdy zaczęłam używać BISZOLIN maść, minęły bóle. Polecam ten skuteczny środek innym cierpiącym na takie schorzenia. Jestem bardzo zadowolona z jego stosowania, jest wygodny w użyciu i wydajny – wystarczy niewielką ilość wcierać w bolące miejsce.

Anita J. Gdynia

 

• Kilkukrotnie stosowałem BISZOLIN żel zarówno przy bólach barków, jak i korzonków. Bardzo szybka ulga – naprawdę wspaniały środek.

Jacek G. Warszawa

 

• BISZOLIN stosowałem na bolący bark. Po kilku użyciach tego preparatu ból ustąpił. To świetny, skuteczny i przede wszystkim naturalny preparat.

Adam K. Gdańsk

 

• BISZOLIN maść używałam na bóle w kolanach. Zużyłam jedną tubkę, nawet nie całą. Bóle minęły i nie wracają. Bardzo polecam biszofit. Wystawiam mu bardzo pozytywną opinię.

Kazimiera Ż. Warszawa

 

• Stosuje go moja teściowa od ponad roku. Dolegliwości związane z nawracającym bólem stawu biodrowego znikają u niej po paru minutach od posmarowania.  Jest to jedyny produkt, który jej pomaga. Przy okazji pozbyła się zgrubień reumatycznych na palcach ręki, którą smarowała biodro. BISZOLIN poleca swoim znajomym, którzy chorują na reumatyzm i ostrogi na piętach. W mojej ocenie biszofit opinie są w 100% na plus.

Renata D. Wrocław

 

• BISZOLIN – to bardzo dobry środek na bóle reumatyczne i mięśniowe, po kilku dniach czuć wyraźną poprawę. Nadmieniam, że stosowałem różne maści. Polecam BISZOLIN, ponieważ tylko on pomógł mi skutecznie i szybko pozbyć się bólu, który mi dokuczał od kilku lat. Polecam, sprawdziłem, działa.

Adolf B. Gdańsk

 

• Stosowałam BISZOLIN na reumatyczne zapalenie stawów. Uważam, że to jest naprawdę rewelacyjny produkt. Jestem zadowolona. Dodatkowo czytałam opinie o biszolin jako żelu na haluksy - również muszę spróbować. Jestem zachwycona tym preparatem.

Alina P. Warszawa

 

• Choruję na RZS. (reumatoidalne zapalenie stawów). Działanie BISZOLINU jest wprost rewelacyjne, uśmierza ból, co umożliwia i zwiększa moją ruchomość. Biszolin maść to cud natury.

Krystyna G. Gdańsk

 

• BISZOLIN stosowałam w leczeniu rwy kulszowej przez okres 3-4 dni. Ból po tym czasie znacząco ustał. Był to jedyny środek, który stosowałam na tą dolegliwość. Jest prosty w stosowaniu, ma neutralny zapach i wydajną konsystencję. Życzyłabym sobie, aby był możliwy do nabycia w naszych aptekach, ponieważ jak na razie nie jest wystarczająco popularny, a szkoda, bo to rewelacyjny produkt i więcej osób powinno o nim usłyszeć.

Marzena K. Kielce

 

line

Mineralna Kąpiel - Biszofit i olejek pichtowy 

mineralna-kapiel

kup-teraz

line

 

• Stosowałam BISZOLIN przy bólu kręgosłupa, mięśni i zapaleniu korzonków nerwowych. Działa i ból ustępował niezwykle szybko. Bardzo dobry jest też na haluksy.

Irena K. Słupsk

 

• Jestem zachwycona działaniem BISZOLINU. Stosowałam go przy bólach kręgosłupa i nerwobólach. Opinie o biszoficie mam jak najbardziej pozytywną.

Joanna Kołobrzeg

 

• Użyłam BISZOLINU dwa razy. Naprawdę mi ulżyło. Mam zapalenie nerwu trójdzielnego. Leczę się u różnych lekarzy, neurologa. Stosowałam akupunkturę, która niewiele pomogła, a dwukrotne posmarowanie BISZOLINEM przyniosło największą ulgę. Wydaje się to być niemożliwe - biszolin maść to prawdziwy skarb.

Bogusława P. Gdańsk

 

• Stosowałem BISZOLIN na niesamowite bóle stawów, które trwały całymi miesiącami. Lekarze stwierdzili konieczność operacji. Po trzymiesięcznym stosowaniu BISZOLINU bóle minęły! Bez operacji jestem sprawny i nie cierpię! Mam 50 lat.

Darek C. Warszawa

 

• Od pól roku stosuję preparat (żel) BISZOLIN. Uważam go za rewelacyjny specyfik. Bardzo szybko uruchomiłam nogę po naderwaniu ścięgna i oczywiście minął ból. Smarowałam nim bolące ręce i kręgosłup też z bardzo pozytywnym rezultatem. Dawałam również BISZOLIN rodzinie i znajomym – byli zachwyceni efektami działania (reumatyzm, bóle stawów).

Elżbieta Z. Warszawa

 

• BISZOLIN stosowałem na stłuczony staw łokciowy oraz na kolano, które mnie bolało. Po użyciu 1 opakowania BISZOLINU, systematycznym wcieraniu przez około 3 min. bóle ustąpiły. Opinie o biszoficie mam jak najbardziej pozytywną. Jestem z tego preparatu zadowolony.

Andrzej D. Sędziszów

 

• BISZOLIN uznaje za rewelacyjny środek na dolegliwości typu naciągnięte mięśnie, stawy, urazy kręgosłupa i inne objawy bólowe. Sprawdziłam na sobie, znajomych i rodzinie włącznie z moją sparaliżowaną matką, której po udarze mózgu smarowałam bezwładną nogę i rękę. Bardzo szybko po kilkunastu dniach udało mi się umożliwić jej poruszanie kończynami.

Wanda K. Warszawa

 

• BISZOLIN stosowałam przy zwyrodnieniu kręgosłupa i na nodze. Po operacji żylaków miałam wylew o wym. 5 x 6 cm. Była to twarda i bardzo ciemna zmiana. Lekarz mówił, że się wchłonie.....Minęło 3 lata i ciągle była ta plama. Dostałam któregoś dnia w prezencie od brata żel BISZOLIN. Zaczęłam wcierać w to miejsce, systematycznie. W niedługim czasie znamię zginęło w 95%.

Marzena O. Łódź

 

• Mam skoliozę kręgosłupa. W czasie bólu smaruję Biszolinem i ból znika na dłuższy czas. Syn mój miał operację,  po rehabilitacji dostał przykurczu lewej ręki i nie mógł wyprostować dłoni. Dałam mu BISZOLIN i zaczął kuracje. Sprawność ręki bardzo mu się polepszyła. Jest to cudowna maść. Polecam ją wszystkim, którzy mają podobne dolegliwości.

Karolina B. Radom

 

• Kupiłam biszolin żel na haluksy. Ze względu na moją pracę - 8 godzin na nogach jako kucharka, nie miałam możliwości stosować innego leczenia. Nigdy wcześniej bym nie uwierzyła, że z pozoru zwykła maść da mi aż taką ulgę. Smaruję haluksa 2-3 razy dziennie i dzięki temu mogę normalnie pracować. Polecam żel z Biszolinem, bo naprawdę potrafi zdziałać cuda.

Krystyna K. Słupsk

 

• Czytałem opinie o Biszolinie, a ponieważ fascynuję się naturalnym lecznictwem bardzo zainteresował mnie ten produkt. Nie myślałem jednak, że maść z biszofitem pomoże mi w dolegliwościach, z którymi zmagam się od lat. Używałem go eksperymentalnie na moje bóle w kolanach i naprawdę mi pomógł. Serdecznie go polecam.

Stanisław F. Szczecinek

 

• Biszolin żel jest w mojej rodzinie od dłuższego czasu. Wszystko zaczęło się od moich problemów ze stawami - ból uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie i korzystanie z uroków życia na emeryturze. poleciła mi go koleżanka. Początkowo nie wierzyłam, że zwykły żel magnezowy aż tak mi pomoże. Od tego czasu Biszolin jest zawsze w moim domu i zawsze dokładam go do prezentów dla moich bliskich i przyjaciół. Serdecznie polecam.

Anna A. Częstochowa

 

Używam Biszolinu od 15 lat i dlatego znam doskonale jego wartość. Dzięki Biszolinowi uniknąłem trzech operacji, polecam dla wszystkich zmagających się z bólem.

Konrad Warszawa

 

Biszolin szybko się wchłania, nie pozostawia plam na odzieży. To bardzo szybko działający, skuteczny preparat.

Krystyna R. Racibórz

 

• Biszolin stosuję na schorzenia kręgosłupa i bóle w nogach. Po posmarowaniu odczuwam ulgę i czuję się bardzo dobrze i mogę normalnie funkcjonować.

Ludmiła A. Wąchock

 

• Biszolin to rewelacyjne lekarstwo na różne dolegliwości. Ja używałam na naciągnięte mięśnie po treningu. Szybko działa i skutecznie odpręża. Polecam dla wszystkich sportowców i nie tylko.

Patrycja Busko-Zdrój

 

Pracuję w gabinecie rehabilitacji i smaruję Biszolinem swoich pacjentów. Jako doświadczona masażystka znam wiele podobnych produktów i żaden z nich nie dorównuje Biszolinowi. Biszolin jest po prostu najlepszy. Skuteczny , naturalny i w dobrej cenie. Szczerze polecam go wszystkim, którzy cierpią na bóle stawowe i kostne.

 Olga N. Warszawa

 

Cierpiałam na silne bóle stawów biodrowych, aż trafiłam na Biszolin. Ulgę odczułam już po tygodniu smarowania. Bardzo mi pomógł i jestem szczęśliwa, że znów jestem sprawna. Uważam, że żel Biszolin powinien być w każdej aptece.

Eryka Konstancin Jeziorna

 

Stosuję Biszolin na bóle stawów, szybko łagodzi on ból. To skuteczny i naturalny preparat. Poleciłem go trzem moim znajomym i mają również te same opinie.

Zenon B. Węgorzewo

 

Stosowalam Biszolin na bóle krzyża . Działa szybko i przynosi ukojenie. Zawsze mam go w apteczce na „wszelki wypadek”.

Anna K. Zakopane

 

Biszolin stosowałem na stłuczony staw łokciowy i stłuczone kolano. Po systematycznym wcieraniu przez 10 dni bóle ustąpiły. Jestem bardzo zadowolony z działania tego produktu.

 Janusz B. Warszawa

 

Wraz z żoną kilkukrotnie używaliśmy żelu Biszolin na bóle reumatyczne i po stłuczeniach, w każdym przypadku z doskonałym skutkiem. Łatwy w użyciu i niezwykle skuteczny.

 Wanda i Tadeusz

 

Biszolin stosowałam przy pękniętych żebrach jako doraźny środek przeciwbólowy. Bardzo mi pomógł. Zniósł ból i przyspieszył regenerację.

Henryka N. Nowa Huta

 

Biszolin to była moja ostatnia nadzieja. Miałem niesamowite bóle stawów i trwało to miesiącami. Lekarz nie mieli dla mnie już innego wyjścia, jak operacja.  Biszolin po trzech miesiącach sprawił, że bóle minęły. Dziś jestem sprawny i nie cierpię.

Antoni z Kołobrzegu

 

POWRÓT DO WSZYSTKICH OPINII

 

Maść żywokostowa na układ kostno-stawowy

masc-mumi

kup-teraz