Biszolin żel z biszofitem


 • BISZOLIN używałam na żylaki i haluksy.Widziałam bardzo szybki efekt na żylakach, a kostki haluksów zmniejszyły się w oczach. Ponieważ kupiłam tylko jedno opakowanie, nie doprowadziłam leczenia do końca. Obecnie kupuję kilka opakowań. Również znajomym.

Bożena R. Biała Podlaska.

 
 

 • Jestem bioenergoterapeutą, kolega polecił mi BISZOLIN na żylaki i problemy reumatyczne. Polecałem BISZOLIN moim pacjentom. Po zastosowaniu maści odczuwali ulgę, bóle znikały, a żylaki lekko wchłaniały się i stawały się nieuciążliwe. Bardzo chwalę skuteczność BISZOLINU.

Jan W. bioenergoterapeuta, Przczyna.

 

 • Cierpiałam na bóle stawów biodrowych, preparat BISZOLIN nabyłam w maju. Kilkakrotnie dokładnie przez tydzień smarowałam bolące miejsca. Bardzo mi to pomogło, mogę chodzić, stosowanie wcześniej różnych preparatów nie pomagało. Bardzo jestem szczęśliwa, że mogę znów być sprawna. Uważam, że BISZOLIN powinien być ogólnie dostępny. Powinien dotrzeć do każdej apteki. Nasi lekarze reumatolodzy tez powinni o nim usłyszeć.

Zdzisława M. Gdańsk.

 

 • Z prawdziwą przyjemnością mogę polecać wszystkim, którzy cierpią na bóle stawowe, kostne rewelacyjny żel BISZOLIN. Pracuję w gabinecie bioterapii i masażu, wiele osób przynosi ten środek w celu terapeutycznym. Zauważyłam bardzo korzystne i wszechstronne działanie tego preparatu. Lekko wcieram BISZOLIN w ciało, niewielką ilość następnie wmasowuję w bolące miejsca. Przede wszystkim pacjenci czują poprawę przy uporczywych bólach stawów biodrowych i kolanowych. Zauważyłam, że znikają obrzęki, zgrubienia okołostawowe. Po rocznej obserwacji sama polecam chorym ten preparat z czystym sumieniem. Jako masażystka często stosowałam wiele kremów i maści przeciwbólowych, przeciwzapalnych, ale BISZOLIN jest jednak najlepszy i godny ze wszech miar do terapii schorzeń kostno-stawowych. Jego działanie jest wszechstronne – pomaga skutecznie.

Zofia Z. bioterapeuta-masażysta, Gdańsk.

 

kup-teraz

 

 • Mam 84 lata, bardzo cierpiałam na dokuczliwe bóle stawów (kolana, łokcie, szyja, kręgosłup). Aż w ubiegłym roku znalazłam się na wystawie medycznej w Katowicach i miałam szczęście kupić preparat BISZOLIN. Po zakupieniu trzech opakowań „stał się cud”. To jest jedyny środek, który uśmierza ból i pomaga mi spokojnie z ochotą żyć i pracować. Dzisiaj zakupię 5 opakowań i poproszę o adres, aby moi znajomi mogli się również w ten cud zaopatrzyć.

Gertruda P. Katowice.

 

 • BISZOLIN stosowałam na schorzenie kręgosłupa i bóle w nogach. Od posmarowania tym wspaniałym środkiem czuję  się bardzo dobrze i chce mi się żyć. Prosiłabym, aby ten środek był dostępny we wszystkich aptekach.

Irena R. Poznań.

 

 • BISZOLIN stosowałam przy bólach kręgosłupa. Po kilku smarowaniach poczułam ulgę. Teraz stosuję już od chwili, kiedy czuję, że zaczyna się ból, nie czekając, aż będzie bardzo bolało, ale od razu smaruję dwa razy dziennie i czuję dużą ulgę.

Monika S. Olsztyn.

 

 • Preparat BISZOLIN stosował mój 80-letni tata na zwyrodnienie kolana przez okres 2 miesięcy. Tata przestał chodzić kilka lat po wypadku samochodowym, na skutek zwyrodnienia kolana. Rehabilitacje, wizyty u ortopedów nie dawały rezultatu i dopiero kuracja BISZOLINEM dała rewelacyjny skutek. Tata chodzi i nie skarży się na żadne bóle.

Gabriela Szcześniak, Warszawa.

 

 • Masaże, blokady, zastrzyki nie przynosiły likwidacji bólu ramienia. Zapalenie stawu ramiennego leczyłam przez 1 rok i stosowane różne maści nie pomagały. Dopiero, gdy zaczęłam używać BISZOLIN, minęły bóle. Wcześniej zażywałam tabletki przeciwbólowe, co niekorzystnie wpłynęło na stan przewodu pokarmowego. Polecam ten skuteczny środek jakim jest BISZOLIN, innym cierpiącym na takie schorzenia ludziom. Jestem bardzo zadowolona z jego stosowania, jest wygodny w użyciu i wydajny – wystarczy niewielką ilość wcierać w bolące miejsce.

Anita J. Gdynia.

 

 • Kilkukrotnie stosowałem BISZOLIN zarówno przy bólach barków, jak i korzonków. Bardzo szybka ulga – naprawdę wspaniały środek.

Jacek G. Warszawa.

 

 • BISZOLIN stosowałam na bolący bark. Po kilku posmarowaniach użyciu ból barku ustąpił.

Adam K. Gdańsk.

 

 • BISZOLIN używałam na bóle w kolanach. Stosowałam jedną buteleczkę, nawet nie całą. Bóle minęły i nie  wracają.

Kazimiera Ż. Warszawa.

 

 • Preparat BISZOLIN stosuje moja teściowa od ponad roku. Dolegliwości związane z chorobą stawu biodrowego (trudności w chodzeniu, ból) znikają w trakcie smarowania. Nie ma już konieczności operacji. Jest to jedyne lekarstwo, które jej pomaga. Przy okazji pozbyła się zgrubień reumatycznych na palcach ręki, którą smarowała biodro. BISZOLIN poleca swoim znajomym, który chorują na reumatyzm i ostrogi na piętach.

Renata D. Wrocław.

 

 • BISZOLIN – to bardzo dobry środek na bóle reumatyczne i mięśniowe, po kilku dniach widać wyraźną poprawę. Nadmieniam, że stosowałem różne maści polskie i zagraniczne,  odbyłem kuracje parafinową, ale pomogła mi tylko na krótki czas. Natomiast polecam BISZOLIN, ponieważ pomógł mi skutecznie i szybko pozbyć się dokuczliwego bólu, który mi dokuczał kilka lat. Polecam, aby takie preparaty były dostępne w naszych aptekach.

Adolf B. Gdańsk.

 

 • Stosowałam BISZOLIN na reumatyczne zapalenie stawów. Uważam, że to jest naprawdę rewelacja. Jestem zadowolona.

Alina P. Warszawa.

 

 • Choruję na R.Z.S. (reumatoidalne zapalenie stawów). Działanie BISZOLINU jest wprost rewelacyjne, uśmierza ból, co umożliwia i zwiększa ruchomość stawów.

Krystyna G. Gdańsk.

 

 • Środek BISZOLIN stosowałam w leczeniu rwy kulszowej przez okres 3-4 dni. Ból po tym czasie całkowicie ustał. Był to jedyny środek, który stosowałam na tą dolegliwość. Jest prosty w stosowaniu, miły zapach i konsystencja. Życzyłabym sobie, aby był możliwy do nabycia w naszych aptekach.

Marzena K. Kielce.

 

 • Stosowałam BISZOLIN podczas bólu kręgosłupa, mięśni i zapaleniu korzonków nerwowych. Działa przeciwbólowo, w bardzo krótkim czasie ból ustępował.

Irena K. Kielce.

 

 • Jestem zachwycona działaniem BISZOLINU. Stosowałam przy bólach kręgosłupa i nerwobólach. Byłoby dobrze, gdyby ten lek znalazł się w naszych aptekach.

Krystyna P. Gdynia.

 

 • Użyłam BISZOLIN dwa razy. Naprawdę ulżyło. Mam zapalenie nerwu trójdzielnego. Leczę się u różnych lekarzy, neurologa. Pobierałam akupunkturę, która niewiele pomogła, a dwukrotne posmarowanie BISZOLINEM przyniosło największą ulgę.

Bogusława P. Gdańsk.

 

 • Stosowałem środek zwany BISZOLIN na niesamowite bóle stawów, które trwały całymi miesiącami. Lekarze stwierdzili konieczność operacji. Po trzymiesięcznym stosowaniu BISZOLINU bóle minęły! Bez operacji jestem sprawny i nie cierpię! Mam 50 lat.

Darek C. Warszawa.

 

 • Od pól roku stosuję preparat (żel) o nazwie  BISZOLIN. Uważam go za rewelacyjny specyfik. Bardzo szybko uruchomiłam nogę po naderwaniu ścięgna i oczywiście minął ból. Smarowałam nim bolące ręce i kręgosłup też z bardzo pozytywnym rezultatem. Dawałam również BISZOLIN rodzinie i znajomym – byli zachwyceni efektami działania (reumatyzm, bóle stawów).

Elżbieta Z. Warszawa.

 

 • BISZOLIN stosowałem na stłuczony staw łokciowy oraz na kolano, które mnie bolało. Po użyciu 1 opakowania BISZOLINU, systematycznym wcieraniu przez około 3 min. bóle ustąpiły. Jestem z tego preparatu zadowolony.

Andrzej D. Sędziszów.

 

 • BISZOLIN stosowałam przy pękniętych żebrach jako środek przeciwbólowy (smarowanie). Pomaga wprost cudownie. Znosił ból na kilka godzin.

Krystyna G. Gdańsk.

 

 • BISZOLIN uznaje za rewelacyjny środek na dolegliwości typu naciągnięte mięśnie, stawy, urazy kręgosłupa i inne objawy bólowe. Sprawdziłam na sobie, znajomych i rodzinie włącznie z moją sparaliżowaną matką, której po udarze mózgu próbowałam smarowałam bezwładną nogę i rękę. Bardzo szybko po kilku dniach udało mi się uruchomić nerwy.

Wanda K. Warszawa.

 

 • BISZOLIN stosowałam w przypadku zwyrodnienia kręgosłupa i na nodze. Po operacji żylaków miałam wylew o wym. 5 x 6 cm. Było to twarde i bardzo ciemne. Lekarz mówił, że się wchłonie. Minęło 3 lata i ciągle była ta plama – krwiak. Dostałam w prezencie od brata BISZOLIN, zaczęłam wcierać w to miejsce, nawet nie systematycznie. Zginęło w 95%. Mam skoliozę kręgosłupa i kręgozmyk. W czasie bólu smaruję przez jakiś czas i ból znika na dłuższy czas. Brat mój miał operacje na tętniaka głowy, po rehabilitacji został przykurcz lewej ręki i nie mógł wyprostować dłoni. Po 5 latach przypadkowo dostał BISZOLIN i zaczął kuracje. Sprawność ręki bardzo się polepszyła. Jest to cudowna maść. Polecam ją wszystkim, kto ma podobne dolegliwości.

Marzena O. Łódź.

POWRÓT DO WSZYSTKICH OPINI